Hakkımızda

Hakkımızda

1978 yılında çıraklıkdan başlayan Temel Önder 1990 yılında Önder Metal Doğrama atölyesini kurarak 2006 yılında şirketleşme yolunda çocuklarıyla birlikte; TM Önder Çelik Yapı İnşaat Gıda ve San. Tic. Ltd. Şti. Çelik Konsttrüksiyon ve Demir Doğrama sektöründe çözüm ortağı olarak hizmet vermenin gururu ile faliyetine güçlü bir şekilde devam etmektedir.

Kalite Standartları ve deneyimli kadrosuyla işletmesini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

İş hayatının yoğun temposunda çalışan yüzlerce müşterisine, çözüm odaklı geniş ürün yelpazesi ile kusursuz bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Hedeflerimiz

TM Önder Çelik Yapı İnşaat Gıda ve San. Tic. Ltd. Şti. Mühendislik, tasarım, proje imalat, montaj, yüksek kalite ve çevreci ürün ilkesinden hareketle üretiminden sunumuna kadar gösterdiği titiz şirket politikasını tüm müşterilerine kusursuz hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti yaşatır ve işinize değer katar.

Üretimin her aşamasında gösterdiğimiz yüksek performans ile hizmetimize olumlu katkı sağlamaktadır. İtina ile seçilmiş birinci sınıf malzemeleri yeni teknoloji üretim makineleri ile modern tesis ortamında ürün haline getirmektedir. Bu kusursuz üretim süreci TM Önder Çelik olarak büyük övünç kaynağımızdır.

Tüm hammaddelerin ve sarf malzemelerin birinci elden temin edilmesi aracı olmadan izlenen toptan alım stratejisi, iş tecrübesi, kaliteli ve çevre dostu ürünlerin aynı zamanda ekonomik olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın